رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
  • کد خبر : ۱۷۱۶۹
  • مشاهده :  95 بازدید
  • چاپ خبر : افراد آموزش‌دیده در دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه مخل امنیت کشور هستند
Untitled-2

افراد آموزش‌دیده در دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه مخل امنیت کشور هستند

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: برخی از دشمنان قسم خورده ما همچون آمریکا و ایادی او در منطقه در تلاش‌اند تا از این نا‌آرامی‌ها نوعی تهدید امنیتی در کشور بسازند.

به گزارش اخبار سیاسی و به نقل از تسنیم، محمدجواد کولیوند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نا‌آرامی‌های روزهای گذشته در تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور گفت: مدتی است که گروهی از سپرده گذاران موسسات مالی در تهران و برخی دیگر از شهرستانها به دلیل برخی مشکلات این موسسات، سپرده‌هایشان دچار مشکل شده و به نشانه اعتراض در مقابل مجلس و برخی نهادهای ذی‌ربط تجمعاتی برگزار می‌کنند.

وی گفت: مشکلی که امروز وجود دارد این است که برخی از دشمنان قسم خورده ما همچون آمریکا و ایادی منظقه‌ای او چون رژیم صهیونیستی و آل سعود در تلاش هستند تا از این نا‌آرامی‌ها نوعی تهدید امنیتی در کشور بسازند در همین راستا با آموزش گروهی از افراد مخل امنیت در پی آنند تا با رخنه این افراد میان مردم معترض به وضعیت اقتصادی اینگونه وانمود کنند که اعتراضات مردم به اصل نظام است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ادامه داد: بنابراین باید حساب مردمی که به نشان اعتراض به وضعیت اقتصادی کشور و نابسامانی برخی موسسات مالی به خیابانها می‌آیند را از عده‌ای که به شکل سازمان یافته قصد ایجاد اختلال در امنیت کشور را دارند جدا کنیم.

کولیوند با بیان اینکه وظیفه دستگاه‌های اجرایی و مجلس شورای اسلامی در این برهه حساس اطمینان دادن به مردم برای پیگیری حقوق ضایع شده آنها و بهبود شرایط اقتصادی کشور است،‌ تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به جد پیگیر حل مشکل سپرده گذاران موسسات مالی است.

به گفته نماینده مردم کرج باید با اغتشاشگران و افرادی که با اقدامات هنجار شکنانه خود امنیت جامعه را زیر سوال می‌برند برخوردی قاطع شود و اجازه داده نشود که همانند سال ۸۸ عده‌ای آرامش اجتماعی را برهم بزنند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همچنین از مردم و اصنافی که قصد برگزاری تجمعات اعتراض آمیز هستند درخواست کرد که قبل از برگزاری اینگونه تجمعات حتما از وزارت کشور مجوزهای قانونی را دریافت کنند چراکه این اقدام آنها مانع سوء‌استفاده گروهی فرصت‌طلب می‌شود که قصد ایجاد ناآرامی در کشور را دارند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه